Een avondvullend toneelstuk, geschreven door John Patrick.
Graag laten we je kennis maken met de kleurrijke, ietwat zonderlinge bewoners van Het Klooster. Hun beschermde leventje met veel rust en regelmaat wordt verstoord door de komst van een nieuwe bewoner: Mevrouw De Wilde, een zeker niet alledaagse dame. Al snel blijkt dat ze er niet zelf voor heeft gekozen om in Het Klooster te gaan wonen. Haar twee kinderen twijfelen ernstig aan haar verstandelijke vermogens en hebben haar gedwongen laten opnemen.
Maar zijn de motieven van de kinderen wel zuiver? En waarom sleept Mevrouw de Wilde toch steeds die grote teddybeer met zich mee?
De bewoners, Fairy, Hannibal, Jeffrey en Florence raken al snel gehecht aan de eigenzinnige maar vrouw. Mevrouw De Wilde vindt steun en vriendschap bij deze bewoners. Ze leert dat wat de maatschappij als “dwaasheid” bestempelt, vaak juist wijsheid en oprechte menselijkheid is. Dus eigenlijk heeft ze haar thuis gevonden. Of is het allemaal een spel?
Hoewel dit stuk een komedie is, raakt het ook aan serieuze thema’s over menselijke waardigheid en authenticiteit. Veel plezier met kijken!
| Wanneer: | donderdagavond 16 april, vrijdagavond 17 april, zaterdagavond 18 april en zondagmiddag 19 april 2026 |
| Waar: | dorpshuis ’t Zoetzand, Zoetzandselaan 1 in Beusichem |
| Spelers: | Bonne van Dam, Joke Nederhoff, Reinout Walraven, Miranda Meulman, Jolanda Damman, Nienke Vasbinder, Marika Warris, José de Jong, Cor van Toorn, Sien van der Pol |
| Regie: | Bea Caniëls |
| Techniek: | Mirko Borrias |
| Productie: | Toneelgroep Elckerlyc |
Kaarten kunnen vanaf 1 maart, via de website worden gekocht.
Uitvoeringen:
Let op! zondag is een middag voorstelling
Dwaasheid heeft haar eigen recht
Dwaasheid heeft haar eigen recht
Dwaasheid heeft haar eigen recht
Dwaasheid heeft haar eigen recht
| Dag | Datum | Tijd | |
| #_{l} | #_EVENTDATES | #_EVENTTIMES | {fully_booked}Uitverkocht!{/fully_booked} |